Spiritual-Walkers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Κοιλοπονά ο Κόσμος μας! Empty
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 51, στις Παρ Μαρ 14, 2014 4:32 am

Κοιλοπονά ο Κόσμος μας!

Πήγαινε κάτω

Κοιλοπονά ο Κόσμος μας! Empty Κοιλοπονά ο Κόσμος μας!

Δημοσίευση  nestor Σαβ Ιουλ 13, 2013 2:30 am

Καλέ μου Θεέ! Σε τι συγκλονιστική εποχή ζούμε. Πράματα και θάματα τεκταίνονται και κυοφορούνται στον αναβράζοντα κόσμο μας.

Μόλις είκοσι χρόνια πριν, το απαίσιο τέρας της ψυχρής Άθεης πλην ειλικρινούς αρνησίθεης Αριστεράς, βρήκε με χίλια στα μέρη της πρώην ΕΣΣΔ στον οπλισμένο τοίχο της Θείας πραγματικότητας και διαμελίστηκε σε χίλια ρυπαρά ψυχορραγούντα συνιστωτικά κομμάτια. Ακόμα σπαρταρούν μες την Εθνική Ελληνική ψυχή  μας και σαν ζόμπι προσπαθούν παρασιτικά να επιβιώσουν.

Η σιχαμερή θεούσα προδότης, "καθώς-πρέπει" διπρόσωπη Φαρισαϊκή Δεξιά, ευκαιρία δεν χάνει πλέον για να καταφέρει αναίσχυντα και απροκάλυπτα, θανάσιμα κτυπήματα στις ζωτικές ρίζες του Θεοσεβούς Έθνους μας. Πονηρή και απάνθρωπη στους τρόπους, τα έχει βάλει με το πνεύμα του ανθρώπου και πράττει τα αίσχιστα για να το διαλύσει, να το υποδουλώσει. Κοινωνικά Ηθικά πολιτιστικά.

Τα απότοκά τους Σύριζα - Χρυσή Αυγή, το ίδιο πονηροί. Από που να φυλαχτεί κανείς θεέ μου "για να γλιτώσει αυτή τη φλούδα απ' το Τσακάλι και την Αρκούδα";

Τίποτα δεν έμεινε όρθιο! Όλα στην επιφάνεια αποψιλώθηκαν σαρώθηκαν με θαυμαστή επιμέλεια.  Ο Πονηρός κι ο φίλος του ο Φαύλος κυβερνούν.Στο βάθος της Ελληνικής ψυχής μας αδυσώπητος μαίνεται πόλεμος... τίποτα δεν κρίθηκε ακόμα στα μαρμαρένια του Έλληνα αλώνια.

Έρχεται και η ώρα του δολοφονικού Καπιταλισμού. Θα χαθεί κι ο τόπος του δεν θα βρεθεί. Υπομονή!
Νομοτελειακά ο πόνος της καταστροφής νέα μέρα θα ανατείλει. Θα ξορκίσει το κακό. Το καλό και τίμιο, πάλι στην Ελληνική αθάνατη ψυχή μας, θρόνο θα βρει να δοξαστεί!
nestor
nestor

Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2011
Τόπος : www.euart.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης