Spiritual-Walkers
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


400 σήμαντρα και 62 καμπάνες! Να το πιστέψουμε;  Empty
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 51, στις Παρ Μαρ 14, 2014 4:32 am

400 σήμαντρα και 62 καμπάνες! Να το πιστέψουμε;

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

400 σήμαντρα και 62 καμπάνες! Να το πιστέψουμε;  Empty 400 σήμαντρα και 62 καμπάνες! Να το πιστέψουμε;

Δημοσίευση  nestor Παρ Δεκ 23, 2011 11:59 am

Θα ξανακούσουμε τα 400 σήμαντρα και τις 62 καμπάνες;
Άμα υποχωρήσουμε κι εμείς άλλες 400 φορές επί 62 μπορεί! θα δείξει..

http://briefingnews.gr/orthodoxy/item/12723-Θα-επιστρέψει-στους-΄Ελληνες-η-Αγία-Σοφία-Ψήφισμα-κόλαφος-απο-το-αμερικ-κογκρέσο
nestor
nestor

Αριθμός μηνυμάτων : 97
Ημερομηνία εγγραφής : 18/01/2011
Τόπος : www.euart.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

400 σήμαντρα και 62 καμπάνες! Να το πιστέψουμε;  Empty Απ: 400 σήμαντρα και 62 καμπάνες! Να το πιστέψουμε;

Δημοσίευση  Πετρινέας Σαβ Δεκ 24, 2011 2:35 am

Σκέφτομαι το εξής.

Εμείς οι Έλληνες έχουμε πήξει στα Σενάρια ότι υπάρχουν σκοτεινά κέντρα που απεργάζονται παγκοσμίως το κακό μας και μας μισούν, και οτι δεν γίνεται τίποτε με μας, οτι είμαστε έρμαια των των κακών ξένων δυνάμεων κλπ κλπ

Ο Κρις Σπύρου απέδειξε οτι απλά δεν μαχόμαστε για τα δίκαιά μας. Απλά βαριόμαστε να κατεβάσουμε επιχειρήματα. Μια αφάνταστη υποτονικότητα και πλαδαρότητα μας δέρνει.

Μου έκανε εντύπωση μια φράση: κατοχή ενός τόπου δεν σημαίνει καθόλου και ιδιοκτησία των μνημείων που υπάρχουν σ'αυτόν. Κρατική Επικράτεια, καλώς-κακώς, δεν σημαίνει Δουλεία και Ισοπέδωση των υπηκόων και των ιστορικών πολιτισμικών αγαθών.

Απέδειξε ο κ.Κρις Σπύρου, ο οποίος κάποιον περασμένο Σεπτέμβριο είχε δώσει παγκόσμιο ραντεβού στην Αγια-Σοφιά και εμποδίσθηκε αλλά δεν αποθαρρύνθηκε, απέδειξε οτι αρκεί ένας άνθρωπος "ζήλω πεπυρωμένος" (Χρυσόστομος)...

Πετρινέας

Αριθμός μηνυμάτων : 14
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης